Login (E-mail/KRS):
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?

Aktualności i informacje

PIT Projekt - skumulowane informacje

25 styczeń 2013
Program PIT Projekt bierze czynny udział w promowaniu Organizacji Pożytku Publicznego, a tym samym ułatwia im pozyskiwanie wpływów z tytułu 1% podatku. Nasz program do rocznych rozliczeń podatkowych cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na chwilę obecną z programu skorzystało już ponad 0,5 mln osób. PIT Projekt za sprawą swojej przejrzystości i wygody w obsłudze stał się przyjazny dla użytkownika. Już teraz zdobył wiele pozytywnych opinii zarówno od jego użytkowników jak i od OPP, które wykorzystują go jako bezcenne narzędzie stanowiące podstawę lub uzupełnienie kampanii 1% podatku.

Wybrane opinie użytkowników:

1. "W tym roku postanowiłem się pierwszy raz samemu rozliczyć z fiskusem. Znaleziony w Internecie program PIT Projekt spełnił wszystkie moje oczekiwania. Za pomocą asystenta wypełniłem swoją pierwszą samodzielną deklarację roczną i wysłałem ją elektronicznie. Szczerze polecam wszystkim tą aplikację, zwłaszcza dla osób początkujących z Pitami - to nic trudnego."

Pan Zbigniew z Gdańska2. "Rozliczamy się co roku wspólnie z małżonkiem. Mimo początkowego sceptycznego podejścia do programu, już po kilku minutach przekonałam się do niego. Obsługa jego jest dziecinnie prosta, wszystkie funkcje są dobrze odpisane także nie miałam żadnych problemów z rozliczeniem nas."

Państwo Zabłoccy z Jarocina3. "Bardzo przyjazny jak dla mnie programik. Krótka instalacja i wystarczyło podanie swoich danych i przepisanie kilku kwot z pita od pracodawcy i gotowe. Planuję jeszcze rozliczyć swoich znajomych i rodziców... program już mam."

Kamil z WarszawyWychodząc na przeciw Waszemu zainteresowaniu opisem programu, na podstawie danych dostępnych na stronie http://www.gpsoft.pl/pitprojekt opracowaliśmy krótką broszurę w formacie PDF zawierającą opis najważniejszych funkcji programu wraz z jego zrzutami ekranowymi. Mamy nadzieję, że ta krótka publikacja pozwoli Państwu w zdobyciu informacji o programie.