Login (E-mail/KRS):
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?

Aktualności i informacje

Patron merytoryczny programu PIT Projekt

18 grudzień 2014
Jest nam miło poinformować, że patronat merytoryczny nad najnowszą wersją programu PIT Projekt 2014 objął Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o.o.. Przeprowadzone testy programu zostały zakończone wynikiem pozytywnym, co dało podstawę wydania mu rekomendacji do sporządzania rocznych zeznań podatkowych za rok 2014. Zadaniem patrona jest czuwanie nad zgodnością programu PIT Projekt z aktualnie panującymi przepisami podatkowymi oraz poprawnością wykonywanych przez niego kalkulacji księgowych.Informacje o patronie

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki sp. z o. o. to jeden z pionierów świadczących usługi prawno-podatkowe w Polsce i jako marka istnieje na rynku od 1990 r. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Jacek Czernecki – wpisany na listę doradców podatkowych Ministra Finansów pod nr 02519.

Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają uzyskane liczne nagrody i certyfikaty, m.in.:

  • W IV Ogólnopolskim Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2009 opublikowanym przez Gazetę Prawną (17 lutego 2010 r) nasz zespół zajął pierwsze miejsce w Małopolsce, a siódme w Polsce w kategorii średniej wielkości firm doradztwa podatkowego, pozostając po raz kolejny liderem branży w swoim regionie.
  • W III Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2009 przeprowadzanym przez Dziennik Rzeczpospolita Zespół Doradców Podatkowych zajął pierwsze miejsce wśród spółek doradztwa podatkowego w Małopolsce.
  • W 2000 r. zostaiśmy uznani przez Krakowską Kongregację Kupiecką najlepszą firmą w Małopolsce oferującą usługi finansowe – otrzymując statuetkę i certyfikat Hermes 2000.
  • W 2005 r. otrzymaliśmy certyfikat „Wzorcowa Kancelaria” przyznany przez Fundację na Rzecz Wspierania Doradztwa Podatkowego.


Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.doradcy.pl