Login (E-mail/KRS):
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?

O serwisie eopp.pl

Organizacje polecane

Program do wypełniania PIT - program do PIT 2023. Przekaż 1,5 procent podatku.

Serwis eopp.pl to przede wszystkim baza Organizacji Pożytku Publicznego działających na terenia naszego kraju, które są uprawnione do otrzymywania wpływów z tytułu 1,5% podatku. Główną ideą powstania oraz prowadzenia serwisu jest chęć propagowania idei świadomego wspierania Organizacji Pożytku Publicznego.
Dzięki dobrze zaprojektowanym wyszukiwarkom i funkcjom filtrowania wyników pozwalamy użytkownikom na szybkie i niezmiernie proste dotarcie do interesujących OPP, zapoznanie się z ich programem działalności, nawiązanie kontaktu i w końcu wsparcie poprzez przekazanie 1,5% podatku lub w innej formie pomocy. Wybierając OPP z serwisu eopp.pl masz pewność że środki wpływające na konto wybranej fundacji czy stowarzyszenia dzięki Twojej chęci wsparcia zostaną dobrze spożytkowane.

Organizacjom oferujemy różne formy promocji na łamach serwisu oraz całe pakiety naszych rozwiązań pozwalających na zdobycie znacznych wpływów podczas corocznych kampanii 1,5% podatku. Więcej szczegółów odnośnie naszej ofery znajduje się w dziale "Dla OPP".

Jak wynika z badań, panuje już duża świadomość społeczeństwa o możliwości przekazywania 1,5% podatku dla OPP, a z każdym rokiem kwoty wpływów na konta organizacji z tytułu 1,5 procenta podatku rosną. Pomimo tego przy każdym punkcie kontaktu podatnika z organizacją w naszym serwisie staramy się nakłaniać do podejmowania decyzji wspierania OPP przekazując swoje 1,5% podatku.

Pamiętajmy, przekazanie 1,5 procenta nas nic nie kosztuje, natomiast dla OPP ma olbrzymie znaczenie.

Logo eopp.pl Logo 1 Procent Podatku