Login (E-mail/KRS):
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?

Aktualności i informacje

Organizacje polecane

PIT Projekt 2012 - rozlicz swój PIT bez przeszkód

04 czerwiec 2012
Z pewnością nie jeden z Was pamięta "gorący" okres, jaki można odczuć wraz ze zbliżającym się terminem składania rocznych rozliczeń podatkowych PIT. Każdy podatnik ma obowiązek złożyć właściwego PIT-a w terminie. Możliwości rozliczenia się jest wiele. Jedni rozliczają się sami w domu, inny korzystają z pomocy specjalistów, księgowych czy znajomych.
Bardzo popularną metodą usprawniającą rozliczenie zeznania podatkowego jest skorzystanie ze specjalnego programu komputerowego przeznaczonego do tego celu. Rynek oprogramowania oferuje sporo aplikacji służących do przygotowania i wysyłki zestawu PIT. Głównymi problemami, które napotykają użytkowników podczas pracy z takimi programami są: niezrozumiałość i uczucie zagubienia w całej "chmurze" komunikatów, okienek i pól.

Aby...

Komunikat dla OPP - Nowa baza sprawozdań

24 maj 2012
Zgodnie z komunikatem jaki pojawił się na głównej stronie portalu Departamentu Pożytku Publicznego www.pozytek.gov.pl przekazujemy Organizacjom Pożytku Publicznego informację, że z dniem 24-05-2012 został uruchomiony nowy system sprawozdań finansowych i merytorycznych organizacji pożytku publicznego.
Dzięki temu narzędzia OPP będą mogły spełnić obowiązek sprawozdawczy wobec Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Bezpośredni adres internetowy do nowego systemu sprawodań to: https://opp.mpips.gov.pl. Wraz z uruchomieniem nowej wersji tego systemu istnieje konieczność odbycia rejestracji, nawet w przypadku Organizacji które dokonywały już wcześniej rejestracji.

Szczegóły techniczne oraz instrukcja obsługi systemu dostępna jest na stronach portalu Departamentu...

eOPP na portalu społecznościowym Facebook

24 kwiecień 2012
Miło nam poinformować, że inicjatywa eopp.pl dołączyła do społeczności popularnego portalu społecznościowego Facebook. Mamy nadzieje, że rozszerzenie zasięgu o Facebook'owych użytkowników przyczyni się do wzrostu popularności naszego serwisu i dostarczy nowych możliwości na promowanie idei przekazywania 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego.

Wszystkich, którzy reprezentują Organizację Pożytku Publicznego, cenią mądrą pomoc lub chcą śledzić nasze działania, zapraszamy do polubienia naszego FunPage'a na Facebooku: http://www.facebook.com/BazaOPP. Na łamach Facebook'owej strony znajdziecie wiele wartościowych informacji związanych z OPP i jednym procentem podatku. Udostępniane są również konkursy, ankiety, porady i wiele innych.
W trakcie kampanii "1 procenta...

strona:    Poprzednia 1 , 2 , 3 Następna